Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupujemy dom!


D4n100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Znalazłem na innym forum* fajną gierke i chciałbym się nią z wami podzielić. Polega ona na tym, że każdy dodaje 1zł do sumy (pierwsza osoba czyli ja daje 1zł, następna 2zł, 3zł itd) i ten kto trafi na odpowiednią cenę, otrzyma to co wykupił** - chyba rozumiecie, prawda :) ?

*forum nie podam, ponieważ nasi drodzy moderatorzy usunęliby temat i dodali mi pare pkt za "reklamę" :)

**info dla tępych - nie otrzymacie tej rzeczy ani nie zapłacicie w rzeczywistości :P

 

Zasady:

1. Pomiędzy waszymi postami, muszą być minimum 4 posty innych osób

2. Dodajemy pełną sumę podaną poniżej

3. Nie spamujemy

4. Jedna osoba może mieć tylko 1 "nieruchomość" (cenę można podbijać cały czas)

 

Suma: dowolna od 1 do 20

 

Cennik:

3 zł - szałas - NalejMiZupy.

10 zł - buda dla psa - die b***h. (dla niekumatych - b***h to przekleństwo i dlatego są * zamiast literek, nie mam na to wpływu)

30 zł - namiot - Kath.

50 zł - przyczepa - xxmaciekaxx

80 zł - domek letniskowy - Dami90x

100 zł - małe mieszkanko w bloku - DxDxDxD

150 zł - ogromne mieszkanie w bloku - D4n100

200 zł - 1-piętrowy domek - Matkimen

300 zł - wielki dom - xSkiLL

400 zł - willa - matixd3

500 zł - willa z basenem - noIP

600 zł - wielka willa z basenem - kennyNoS

700 zł - wielka willa z basenem i kortem tenisowym - VenirPL

800 zł - wielka willa z basenem, kortem tenisowym i polem golfowym

900 zł - wielka willa z basenem, kortem tenisowym, polem golfowym i siłownią

1.000€ - Empire State Building

2.000€ - Big Empire State Building

3.000€ - Extra Big Empire State Building

4.000€ - Extra Big Empire State Building z garażem i autem

5.000€ - Extra Big Empire State Building z 2 garażami i autami

10.000€ - Extra Big Empire State Building z 4 garażami, 2 Lamborghini i 2 Ferrari

20.000€ - Extra Big Empire State Building z 4 garażami, 2 Lamborghini, 2 Ferrari i ochroniarzami

30.000€ - drapacz chmur 40.000€ - 2 połączone ze sobą drapacze chmur

50.000€ - 2 połączone ze sobą drapacze chmur i 2 samoloty

100.000€ - 2 połączone ze sobą drapacze chmur i fabryka samolotów

200.000€ - 2 połączone ze sobą drapacze chmur i lotnisko w Arabi Saudyjskiej

300.000€ - 2 połączone ze sobą drapacze chmur i wtyki w Al-Kaidzie

400.000€ - wyspy w Emiratach Arabskich

500.000€ - wyspy w Emiratach Arabskich i sonda na księżycu

1.000.000€ - Emiraty Arabskie

2.000.000€ - Emiraty Arabskie z basenem

4.000.000€ - Emiraty Arabskie z basenem i polem golfowym

8.000.000€ - Emiraty Arabskie z basenem, polem golfowym i panienkami

10.000.000€ - Emiraty Arabskie z basenem, polem golfowym, panienkami i dyskoteką 

 

Temat (w miarę możliwości) będzie aktualizowany oraz odświeżany i jeśli ktoś trafi na daną "nieruchomość", obok "nieruchomości" będzie dopisany nick osoby, która ją "kupiła".

 

21.07.2015 ogarnąłem trochę temat :)

 

@ edit 17.08.2015 dzięki tapatalk za zj*banie tematu -.- nigdy więcej edytowania z telefonu ...

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

  • Odpowiedzi 453
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nikt nie zaczyna więc ja zacznę :D

1zł

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

6zł

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

14zł

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

19zł

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...